| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky.
máme se fajn, ale víte jak... není čas. snažím se opět něco naučit,ale s každou další zkouškou si říkám, že další už nedám.. a to už si máme vybírat téma na bakalářkou práci a vedoucího práce. naštěstí už něco mám nachystané, tak snad to nějak dopadne.
DOminik je ve škole maximálně spokojený. sbírá jedničky, pochvaly a holky. má jednu, co ho miluje a pusinkuje a pak ještě asi 4 další, co se mu líbí. tak se musím smát, jak se to moje miminko změnilo a vyspělo.. dneska jsme měli rodičák, tak jsem byla pyšná matka. pí učitelka se rozplývala, jak je synek šikovný a snaživý.
Míšu nakonec vzali do školky, takže už se nám to krátí a 6. ledna nastupuje ! vyšel nám nakonec mimořádný zápis, co byl vypsát v září na nově přistavenou budovu školky, což jsem ani nečekala. bohužel mi nevyšla ta práce v tom mateřksým centru,ale co se dá dělat. práci zatím nemám, čtu inzeráty a chystám se začít posílat životopisy do velkých firem.
taky jsme úspěšně zkolaudovali a teď čekáme na tabulku spopisným číslem a nějakým lejstrem,a bychom si mohli jít změnit trvalé bydliště. v novém domečku je krásně ! už si ani nevzpomenu, ž ejsme bydleli jinde. minulý týden byl Mišák nemocný (angina), takžen emohl ven. a kdybychom bydleli na sídlištěi, jako dřív, tak by chudák Domík musel být doma s námi nebo čekat, až přijde tatka z práce. takže jsem ho vypustila ven a on jezdil venku s klukama na kole. je to super. někdy se ani nestačíme vylézt z auta a už jsou tam kluci, jestli půjde Domík ven. tak mu stihnu jen převlíknout boty a bundu a je pryč. cestou do místní sámošky vidíme za plotem slepičky, na poli kombajn a traktor...takže Miša je nadšený. v neděli jsme byli na procházce a zjistili jsme , že kousek je krásný les plný hub, dokonce rybník a viděli jsme i srnku. a kousek od lesa jsou ustájený koně a z terasy vidíme na naše město (jsme na kopci). no prostě paráda. byl tu lampionový průvod, kdy strašidla rozdávala čokoládky a lízátka a na konci, když jsme šli lesní cestou osvětlenou svíčkami v lahvi, jsme došli na hřiště, kdee každé dítě dostalo špekáček a kousek chleba a mohlo si ho opéct. co vám budu povídat, jsme tu neskutečně spokojeni.

teĎ vymýšlím dárky na vánoce a jsem z toho unavená. ale jako tip je zítra akce v některých internetových obchodech, kde mají dopravu zdarma, tak můžete juknout. já budu objednávat na www.maxikovy-hračky.cz

www.dendopravyzdarma.cz

zatím jsem vymyslela klukům nějaké lego, dohromady stolní pružinový fotbal, Domík kouzelnickou sadu, Míša chytání rybiček a a el. hra s perem, roboryba pro každého, povlečení z Jysku, nějaké knížky a hra Tik tak bum Junior.

opatrujte se, jdu dočíst...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.