| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ähoj holky,
já vím že se ozývám po strašně dlouhé době, ale jak jsem pochopila i vy jste si užívaly nádherné léto a fajn podzim a nebyl moc čas psát...
Tak doufám, že si mě pamatujete a aktuálně reaguji jen na tuto stránku
Napřed zprávičky od nás - Vašíček byl přijatý od září do školky a já nadšená, že si konečně najdu práci a zároveň mám školku, jenomže práci se mi sehnat v našem regionu nedaří a tak momentálně odesílám životopisy a doufám, že si mě někdo všimne, je fakt, že praxi v oboru nemám a to co jsem dělala před MD není nic zvláštního, tak jsem alespoň brigádně začla docházet do kojeneckého ústavu a doufám, že časem se něco vyskytne. V květnu jsem odstátnicovala na bakaláře a teď pokračuji na magistra v soc.pedagogice.
Jenomže Vašík školku absolutně nedává, první dny byly v pohodě, chodil rád, těšil se z toho jak je velký kluk a chodí jako bráchové do školy, ale pak začal plakat nemohl jsem ho ráno dostat ani do auta, nicméně zkoušela jsem to dál, jenomže pak jsem ho zahlédla na procházce s dětma v parku a hleděla jsem, připadal mi tak strašně smutný, vůbec jsem ho nepoznávala, takže jsem to vzdala, jsem doma - práci nemám a dítě se mi trápí ve školce- na to prostě nemám. Já to asi nechápete zvlášť v Praze, kde jsou školky plné, ale odhlásila jsem ho a užívám si svoje mimčo dokud můžu...
Jinak je Vašík strašně šikovný, chytá rozumy od svých brášků a dělá mi jen radost, stejně jako Ondrášek v první třídě a Vojta v druhé.
Hoflenko, moc ti přeju pohodu, jakou si na baráčku užíváš a taky gratuluji ke studijním úspěchům, když jsem četla tvůj příspěvek, byla to nádherná pohádka a jsem ráda, že se ti splnily sny, taky bydlíme na vesnici blízko města a oceňuji všechny výhody o kterých jsi psala, hlavně ty pro děti.
Maffii, moc ti přeju úspěchy Ondry ve škole a šikovného Daníka, věřím, že taková aktivní rodinka jako vy si umíte užít život a docela závidím- v dobrém samozřejmě.:-)
Hani, ty se drž v práci a doufám, že letošní zima bude velmi chudá na nemoci dtí -drž se~;((
Jinak všechny vás holky zdravím a přeju ze ~s~ ať se vám daří~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.