| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hoflenko, taky čubrním, jak jste se rychle zabydleli :o)))) Tvůj popis vypadá úžasně :o)

Markét, to ti jen asi přijde, že tady píšou všichni jen pozitivně, pravda, že tady žádné velké hrůzy popsané nejsou, ale s nástrahami života se tady taky pereme :o)))))
A jinak já ti závidím, jak jste si krásně s Kačenkou našly k sobě cestu a Petříkovo „mluvení“ s Kačenčiným ani radši nebudu porovnávat :o))) Petřík se teď dostal k „távat“ když mi ráno sundá peřinu a nutí mě vstávat z postele :o))) a pak třeba k číst („čís). Sem tam už nějaké slovo přidává.
Co se týká plenek, tak doma je bez (kromě spaní) a venku, když nejedeme někam busem, tak taky. Ale teď jak má punčocháče, tak má venku větší problém. Párkrát jsem to zkoušela i někam dál bez plenky a to nějak nevychází :o( Dneska jsme jeli na cvičení a hned si říkal o plenku, jakože pojedeme autobusem (to u nás vypadá asi takhle: béééééé (na plence je ovečka) bus). Bídák moc dobře rozumí :o))))
Jinak jak jsi psala k té školce, tak já tam byla sama z maminek. Ale ač jsem byla tak kritická, tak to u mě nevylučuje to, že tam třeba přes léto Petřík chodit bude. To zázemí byl pro mě šok, to platí stále, ale hlavně to bylo pro mě nepředstavitelné v tuto dobu, když je Petřík ještě malý (hlavně tedy, že nemluví) a že je zima. Takže až bude teplo a Petřík dokáže trochu líp vyjádřit své potřeby, tak to pro mě bude přijatelná alternativa. Děti tam byly spokojené a i Petřík se dokázal zapojit a „nestěžoval si“.

Tak jsem přemýšlela dál, co s tou naší školkou, když potřebuju začít chodit častěji do práce a přišlo za mnou jedno místečko ve vychvalované miniškoličce u nás na Praze 5. Asi 14 dní jsem od několika lidí slyšela, že se jim tam uvolnilo místo, tak jsem jim minulý pátek volala a místo tam na nás stále čekalo. Takže v pondělí jsem tam byla Petříka zarezervovat a od prosince to zkusíme na ty 2 dny v týdnu – tedy dopoledne. Na tuhle školičku jsem měla dobré reference už od loňského roku, byly tam právě rezervace už od dubna na následující rok, tak jsem to ani neřešila, když je Petřík lednový.
Tak jsem na nás zvědavá, hlavně potřebuju Petříka ještě trochu zbavit těch plen, že…….
Tahle školička je tedy jen na dopoledne, ale domlouvali jsme se s manželem, že on tam bude dávat ráno Petříka na osmou hodinu a bude chodit dýl z práce a já budu Petříka po dvanácté vyzvedávat a do práce budu chodit na ty 4 hodiny dopoledne. Je to u nás ve stanici přírodovědců, takže u zvířátek, jednou týdně chodí právě k těm zvířátkům, s tím, že každý měsíc probírají jedno zvířátko. Ví m, že s nimi hodně tvoří, aspoň jednou do měsíce s nimi jdou buď do divadélka nebo na nějakou výstavu, hned před budovou mají hřiště, takže te´d jen, aby to klaplo i z Petříkovy strany :o)))) Zatím byl spokojený, že tam mají dost aut :o)))

Lily, já myslím, že se většina z nás snaží najít tu nejlepší alternativu pro vlastní dítka, takže já chápu :o)

Semínko, očividně jste vybrali pěknou školku :o) Jinak slovo hajat Petřík taky používá i když nevím, kde ho pobral, přijde mi, že většinou říkám spinkat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.