| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

MARKÉT, to je fakt drsné. Držím sestře palce, aby se to dalo vyléčit. To je fakt smutné. Po takovém boji další rána. Hlavně, aby byla v pořádku. A o dítě se pokoušeli? Nebo to už vzdali? Je to fakt síla, co prožíváte, držte se všichni.
A Kačenka je krásná holčička. Na těch fotkách je jak ze žurnálu, krásné kombinace, sluší jí to neuvěřitelně.
No a u nás taky štíhlost dělá potíže s gatěma ~:-D. Kšandy nedávám, protože by se mu blbě svlíkalo venku, ale do všeho musím dávat gumy...A občas mu to padá i tak, protože to nesnese přes bříško, všechno nosí jako bokovky...Napadá mě, jak se to krásně srovnává - u Rubínka se pořád řešilo, že má podváhu a že je moc hubený. A teď má 13kg, je sice štíhlý, ale asi podobně, jako většina ostatních dětí. Nevím, proč se z toho Ti pediatři nepoučí...

HOFLENKO, máte krásný baráček a popis toho, jak si to tam užíváte - NESTYDÍŠ SE? ~t~. Vtipkuju, moc vám to přeju. Nic nepotěší víc, než když jsou děti šťastné. A držím palce, abys dotáhla tu školu...

MAFFII, super, že Daníček přestal ve školce plakat. To muselo být náročné. Mě pořád přijdou strašně malincí. Kdybych musela nastoupit na plný úvazek (super, že můžeš na zkrácený), tak bych to hrozně těžce nesla (Rubínek asi tolik ne, on je ve školce spokojený ~:-D ). Tak přeju, ať je nástup do práce pohodový a celá rodina to hezky zvládnete...
Jo, šatník půjdu obnovovat taky ~R^

ILLAAA, "bééé bus" ~t~~t~~t~. Už jsem to tu kdysi psala, ale musím znovu. Máte neuvěřitelně kreativní dítě. Jak se domluvit s minimem slov, je fakt boží!!! ~:-D. A ta lesní školka mi nepřišla nějak problematická, ale já jsem v některých věcech extrém. Hlavně je vtipné, že já jsem strašně zimomřivá...a když jsem šla pro Rubínka minulý týden do školky, tak jsem si říkala, co bych řekla svým rodičům, kdyby mě dali do školky, kde bych byla celé dny venku v té hrozné zimě ~l~. Spěchala jsem pro něj a pořád jsem si říkala: "co jsme mu to udělali" ~t~ Ale kupodivu nikdy není zmrzlý (oni dost lítají) a vždycky je spokojený a přemlouvá mě, abychom ještě nešli domů...

LILY, tak to mě mrzí, že Vašík je ve školce smutný. Taky bych na to nemohla koukat, kdyby mi tam dítě chřadlo...Tak držím moc palce, abys úspěšně dostudovala a našla zajímavou práci. Do té doby se snad i Vašík trochu otrká a třeba to znovu časem vyjde ~;((

DESTENKO, taky držím palce, abys mohla na zkrácený úvazeka a Marička se se školkou nějak poprala. Oni jsou každým dnem jiní...Za týden to může být úplně bez problémů. Přeju ~;((

ITY, já myslím, že s tím vysvětlováním je to jak s kterým dítětem. Třeba Rubínek si nechá věci vysvětlit a přijme i nepříjemnosti, když mu to dobře podám...Nejtěžší je akorát ten moment, kdy se třeba naštve nebo rozpláče, tak ho uklidnit natolik, aby mě vnímal, pak už je to v pohodě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.