| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~~t~ jen to je jak na houpačce

blbé: elektřina bouchla už v 6.20... půl hodiny jsem se na chodbě dobývala do blbé skříňky, teď už vím, která to je...
dobré: záhadně jsme stihly odkráčet do práce, školy a školky se všemi krámy, které na celý den potřebujeme, nasnídané a s vyčištěným kočkohajzlíkem...

blbé: zdržela jsem se na úřadě, nestihnu být v práci dřív, než zákaznice
dobré: zákaznice volá, že zaspala, jestli nemůže přijít dřív

blbé: díky tomu nestíhám jít včas na oběd, zase mi v jídelně všechno vyžerou, přicházím tam těsně po 14.hod., kdy už končí s výdejem jídla
dobré: zjistila jsem, že po 14.hod. vyprodavájí za polovic... ukořistila jsem stejk s hranolka a zeleninou do 40 Kč

blbé: v papírnictví nemají nějakou pitomou část masky na na pozítřní školkový karneval
dobré: v sekáči vedle jsem sehnala celý obleček kočky za pár kaček ve vel. 116

blbé: starší dcerka odmítla jít s námi na nákup, s tím, že je děsně unavená a počká v obchodním centru na lavičce, až si milostivě nakoupíme (jinak jsme bez jídla)... samozřejmě že tam normálně usnula, opřená o školní aktovku
dobré: nikdo na nás naštěstí nezavolal sociálku...

blbé: večer vůbec nestíhám, ještě řeším zákazníky, co se chtějí objednávat, poštu, těsto na perníky do školy...
dobré: děti se obhospodařily samy, akorát večeři a vanu jsem jim nachystala

blbé: těsto na perníky hozené do domácí pekárny na program "těsto" připomíná i po zpracování drobenku
dobré: ručně se to zapracovalo, ale byla to větší fuška než v masérně

blbé: ještě mám stále dost práce
dobré: nemám šanci se zaobírat vlastní nedokonalostí či jinými mindráky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.