| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angkor Wat je asi nejkrásnější památka široko daleko, obrovský komplex starých chrámů prorostlých džunglí. Úžasný. Kvůli tomu se vyplatí se trmácet až tam, i když prý už postavili novou silnici.
Doporučuji jít tam na východ slunce, no i na západ. Byli jsme na obojím :-)
Seam Reap je městečko odkud se tam vyráží.

No já pevně věřím že za pár let zas nahodím bágl a vyrazím ~;(( Ale nemám momentálně s kým, bohužel ani mezi kamarádkami nemám nikoho kdo by se na něco takového dal (samí plážový povaleči ~t~)). Děti mám ještě předškolní a z více důvodů je zatím nemohu na tak dlouho opustit. Tak třeba se do té doby někdo najdě ~j~. Pak třeba budu na rodině shánět nějaké parťáky/čky :-).

A věřím že se ti tam bude líbit, Thajsko je opravdu výjímečně krásná země, lidé jsou strašně milí. Mně se strašně líbil sever. A Bangkok, no to je prostě velkoměsto s tuk-tuky ~:-D, a plné baťůžkářů. Divočina bych ani neřekla, to Phnom Penh, to už spíš je divočina :-)

Asi tak bych to řekla: když jsem přiletěla do Thajska, říkala jsem si super, exotika. Když jsem se vrátila do Thajska z Laosu nebo pak z Kambodže, tak jsem si říkala, super, zase civilizace ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.