| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak co dítka ve škole? ~;) no my už máme pár trojek z matiky.. Pavlíkovi se plete sčítání a odčítání - mám pocit, že když to s ním slovně procvičuju, tak problém nemá, spíš mu dělá problém v psané podobě znaménko + a - bohužel si je občas zamění... jinak čeština mu zatím jde krásně - se čtením problémy nemá, tak doufám že mu to už vydrží. Jinak Mabelko i my chodíme na logopedii se sykavkama.
Janička je jinak ve speciální třídě ve školce docela spokojená, dělá pokroky a ve čtvrtek má Mikulášskou besídku. Tak jsem zvědavá, jaké budou mít společné vystoupení ~z~ v práci je jinak konec roku hektický, ale vypadá to že aspoň přes svátky budu mít dovču.
Holky, co dáváte klukům pod stromeček? nějak nám došly nápady... Pavlík by chtěl autodráhu, ale příjde nám že je to možná ještě brzo... že třeba za rok až dva... lega má doma spoustu, tak to se mi kupovat nechce, auta a koleje máme taky... já mám pro něho zatím nějaké to oblečení, knížky a deskovou hru ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.