| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky řeším co s mým studiem. Jsem v posledním ročníku, píšu bakalářku, do toho jsem zůstala sama s 2 dětma, práci jsem musela vzdát, protože jsem to nezvládala časově, jak zaplatím poslední semestr nevím, nějak se to všechno sešlo. Mladší nemá školku a starší bude muset mít do školy asistenta, letos má naštěstí odklad. Před týdnem mi odpadnul notebooku a já už nemám skoro žádnou motivaci něco dělat. Přemýšlím nad myšlenkou dojet tento semestr a ten poslední semestr s bakalářkami si posunout o rok. Stejně jen tak práci nemám šanci sehnat s podmínkami, které mám, takže zvažuji, že se začnu věnovat něčemu zcela jinému a mé vzdělání mi k tomu nyní moc nepomůže. Okolí mi radí vytrvat, že to nějak dám, jenže nevím jak. Melu z posledního, nemám čas na školu, notebook mi teď narušil plány, bakalářku mám na 33 stránkách a to jak bych případně ufinancovala poslední ročník teď netuším. Radši bych se teď věnovala získání aspoň nějaké práce na část úvazku, případně směrování pracovního uplatnění jiným směrem než škole. Potřebuji získat nějakou finančí oporu, abych byla schopná jet dál. Takže co s tím taky netuším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.