| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně by se líbila možnost se jednou týdně s někým dalším spojit na nějaký projekt a pokaždé by to bylo v režii někoho dalšího. Ale vzhledem k tomu, že se sice považuju za dobrou učitelku pro své děti, ale zároveň tuším, že bych byla mizernou učitelkou těm ostatním, tak se ani nesnažím to organizovat a spíš bych to viděla na příležitostné setkání s někým na podobné vlně :)

A pokud jde o komunitní školu, nedokážu přesně identifikovat co, ale něco mi na tom nesedí. Možná je to tím, že pak už to je zas jen další systém, do kterého bych se měla začleňovat, a že to mi vlastně nesedí... a že to je to, co mi tak hodně vyhovuje na domácím vzdělávání, že nepodléháme nikomu jinému, než sami sobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.