| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je obtížná situace.
Pro mě by bylo důležité to, že se jedná UŽ o 8. týden, tedy je velké dítě s nožičkama, ručičkama, srdíčkem, byla jsem nedobrovolně svolná jedinkrát v životě podstoupit miniinterrupci a i z toho jsem měla trauma několik let. Kývla jsem jen proto, že jsem v té době byla dost nemocná a užívala léky.

Chlap asi tomu pocitu, že v ženě roste miminko a že k němu má už odzačátku vztah, asi moc neporozumí...
Spíš to možná bere z praktického hlediska - dvě děti a tři skoro po dvou letech od sebe je rozdíl. Další doba na mateřské bez jednoho chybějícího platu. Další probdělé noci.
Jenže pokud tě "donutí" na potrat jít, zůstane to mezi vámi...
Držím palce, ať se dohodnete a ať všechno dobře dopadne.

Já bych byla za miminko, když už dorostlo nenápadně až do 8. týdne, chce se narodit a dělá pro to maximum, tu šanci na život bych mu nebrala. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.