| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem se rozhadla si pořídit tuto deku,jenže k mému překvapení jsem zjistila,že je více rozměrů,a teď teda tápu,jaký rozměr by byl nejlepší~d~ hlavně tedy pak kvůli shánění povlečení,nechci do toho zas tolik investovat.
Chtěla bych ji hlavně z důvodu,že se k nám do postele v noci stěhují děti, a já se s nima pak o tu svou deku pořád přetahuji ~4~,když jim tam nechám ještě jednu náhradní deku,bude tam ležet netknutá a stejně si vlezou pod mojí ~q~.Manželovi zůstane původní deka,klasického rozměru.Tuto velkou bychom využili třeba někdy i s ním,ale na společné spaní pod jednou dekou ve čtyřech,za chvíli v pěti, to nebude stačit asi žádný rozměr ~t~ .Pak asi budu zakládat téma...jaký rozměr postele pro pět lidí ~t~
TAk jestli máte nějaké zkušenosti,rady...
Zatím jsem vybrala pro mě cenově dostupnou deku z píseckých lůžkovin,tam mají ale jen dva rozměry a nějakou Klinmam,prý český výrobce.Tak jestli můžete poradit i ohledně výrobce,budu jen ráda.
A přeji krásnou adventí neděli

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.