| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako já teda Vánoce nějak extra neřešim, neuklízim, nepeču. Třeba to jednou přijde, až budu chtít.
Ale jako malá jsme zažívala úplně nádherný Vánoce jak doma, tak u babiček. Babičky byly vařící, pečící, takže Vánoce se vším všudy jak se sluší a patří.

No a jediné co jsem si kdy přála, aby podobné zažily i mé děti. Ale bohužel dnes jsem se dozvěděla od tchýně, že k nim můžou na Vánoce jenom dospělí, že už si to tak domluvili mezi sebou - veškeré dospělé přibuzenstvo, ale my s dětmi nejsme vítáni. ~a~ Dárky chce předat u nás asi mezi dveřma či co, ale tím to hasne. Hlavně aby ona nemusela nikoho hostit, mecheche se bude konat u její matky - prababičky.

Jako fakt divný no, ale s tím nic neudělám. Naopak jsme velice zváni od tchýně a tchána mojí ségry, tak tam vyrazíme, sic přes celou republiku, ale vítáni na Vánoce se vším všudy.
Z mé strany rodiny už všichni zemřeli, takže děti už nikoho jinýho nemaj. Jediný koho to napadlo, je babička, která ani jejich babička není, paradox docela. Ale díky za ní, že nás adoptovala.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.