| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Natali, já tomu věřim. Některé mámy jsou neskutečně hodné. Ale ono být trochu důsledný a snažit se děti vychovávat a vést k samostatnosti taky není žádný med. Jsi ten prudič rodiny, ale víš, že to děláš pro ně. Má tchýně je taky "neskutečně hodná", provozovala mamahotel, ale taky se švagr z toho osamostatňování do teď nevzpamatoval. A byl to pro něj šok, protože kromě společného bydlení s přítelkyní přišlo naráz i dítě. I s velkou podporou rodičů je pořád jak v Jiříkově vidění. Manžel byl naštěstí na intru a pak pár měsíců v zahraničí a nedělalo mu to problém.
Pro mě je to dost odstrašující případ, a radši budu rodinnej prudič, než udělat z dětí sociální invalidy. Prostě "bejt hodnej" má svá rizika.
Já mám hodnou tchýni. Opravdu je, je to skvělá babička. Ale právě proto, že je takhle hodná, nic po nikom nechce, všechno si naloží na bedra, šechno zkousne(včetně toho, že si od dětí nechá skákat po hlavě), tak my máme doma s manželem sem tam Itálii. Prostě takhle hodný člověk je lepší trochu dál od těla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.