| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

když to není těžké mít někoho rád, když je to příjemný člověk.. obecně.

Osobně se vnímám, že jsem poměrně realistická a docela normální a za mne velkou škodu ve vztazích těchto někdy vyrábějí maminky dcer.

Podotýkám, že jsem dcera své matky a že mám sourozence zase dcery.

Mamča je prostě tak nějak normální a s nadhledem, má zetě a zeťové ji respektují, tolerují, občas kritizují, ale - vcelku to funguje i tak, že- sami jedou ke tchýni na kafe.

ale také bývám svědkem a i účastna toho, že prostě, kdo není s námi, je proti nám, jiný názor nevítán, tomu nejlíp rozumím já nebo maminka /moje/.. tak se - prostě neptej, nebo o tom se mnou nehovoř,


očekáváme cosi, ale nevíme co - snachy - aby tchyně měla účast a hlídala, ale aby se nevnucovala, aby si s námi povídala, ale aby netrvala na svém názoru, aby dítě obdarovávala, ale nejlépe finančně, protože nemáme srdce jí říct, že lízátka už nechceme a když jí to řekneme, tak nedbá, když nic nedá, tak nemá zájem, když něco dá, tak často blbě.

Já vím, že je to i o tchýních a zakázaná čokoláda, či nedoporučená je jasná.
Ale je mi divné, že si často berete naše děti, když jsme vlastně dělali a děláme všechno blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.