| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobře dobře, je to vaše energie, mrhejte si s ní, jak chcete ~:-D....a řeknete tedy svůj názor na to, co jsem se ptala?

Ale fakticky doopravdicky to, co si o tom myslíte, a zkušenosti z praxe?
Kolik vedlejších účinků po očkování jste sám nahlásil nebo nehlásit nechal - třeba za poslední rok?
Je jednoduché vedlejší účinky vakcíny nahlásit?
Do jaké míry to musí být pro lékaře prokazatelné, aby to nebyla jen "domněnka", aby se lékař odvážil takový stav dítěte hlásit?
Osobně si myslím, že toto záleží pouze na lékaři a na jeho uvážení, zda hlásit bude či ně.

Nedávno tu byl nový popis případu malé Milenky a její maminky, nakonec si ono nahlášení úmrtí "po očkování" musela prosadit sama - trvalo to několik let. (Jsem tedy v rozpacích, zda to tu vytahovat s ohledem na ně a omlouvám se jim, ale - myslím, že i tento případ hovoří dost jasně).

nNzavírají třeba někteří lékaři nad následnými problémy očkovaných dětí oči (třeba proto, že příčiny nejsou 100% prokazatelné)?? Buď ze strachu, nebo ze zaslepenosti své pravdy, svého přesvědčení? Já vím, že dělají, co umí a vědí....tedy doufám.

Tím tedy debatu končím, ale ráda si Vaši fundovanou odpově´d na moje otázky přečtu a jak jsem říkala - budu za ně vděčna. I kvůli svým dětem a vnoučatům a vlastně všem dětem.
Pokud mne přesvědčíte, že je očkování bez velikých rizik a je opravdu POUZE přínosem, rozhodně budu klidnější. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.