| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Protože je to obrovská změna a změn se člověk bojí. S dítětem je všechno jinak.
Ale pro mě to byla nádhera, fakt, hrozně jsem si to 3. těhotenství užila, moc jsem se těšila. Protože první dítě jsem měla neplánovaně za pochodu v 19, byla jsem v prváku na VŠ a nebyla samozřejmě vdaná, neměli jsme nic :-). Byla jsem sice zodpovědná matka, ale hodně mladá.¨
V těch 34 to prostě bylo jiný a bylo to super, i když dcerka byla a je náročný dítě, ale užili jsme si to s manželem oba dva naplno a uvědoměle. pak teda přišel po roce ještě klučík....to už bylo zase náročný, ale ty následný roky byly (a jsou) opravdu nejlepšími roky mého života co do jeho naplněnosti. I manžel to tak cítí.
Někdy je to náročný, je nám 47, děti jsou v pubertě, takže někdy prostě příšerný, ale bez nich by tu bylo tak smutno!!

A to už máme i dvě vnučky (ta jedna je u nás dost často, bydlí kousek), ty mi ale vlastní děti plně nenahradí.
Někdy se ohlížím zpět a přemýšlím, kde jsem šlápla vedle a co bych udělala jinak, ale za to, že jsme se rozhodli mít ještě dítě (nakonec tedy dvě), manžel se taky trochu bál změny, jsem moc moc ráda a vděčná, že to tak je. On taky, miluje je bezmezně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.