| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tý jo a já jen myslela, že mám příšernou dceru!!!
přesně co popisuješ!
u nás to "šoupe"!!!
kalhotky, ponožky, na podzim přechod na punčocháče, vrstvení, mohutnější boty, najaře zase přechod na "malé" boty, letos na jaře jsem jí musela prosit, třikrát si to vyzkoušela, 14 dní jsem čekala, pak telefonicky přemluvila, že jí je koupím, hned si domlouvala, že bych je kdyžtak vrátila!!! s tří a půl letým dítětem jsi připadala jako OTROK a MATKA MAGOR! přitom mám pocit, že díky starší dceři mám ty hadry trochu vychytané (tak, aby to bylo pohodlné, už vím, na co si dát pozor atd.), nosí tak třetinu, zbytek prostě na milost ne.vez.me! jsou to pak bleskurychlé záchvaty vzteku! (a těma trpí ta starší!)
v hadrech ji nenutím, beru to, že to tak má, byť mě to někdy štve, rána jsme musely pořešit tak, že si chystají samy večer (to nám funguje)
ale občas má záchvat i z jiných věcí, často nevím ani proč a to pak často bouchnu ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.