| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, Ty, prosím, nesměšuj odvahu s důvěrou v sebe sama, není to totéž. Od Tebe to zase zní, jako by ženy, rodící s PA, byly "odvážné" cosi risknout, tzn. hazardérky se zdravím vlastním a dítěte. Nemusím být extra odvážná, ale pokud si zdravě věřím, zvládám věci lépe. Jestli je PA nekompetentní vést přirozeně probíhající porod a zavolat lékaře, pokud dojde ke komplikacím, tak v té nemocnici nemusí být. To je podobné, jako bych ležela po operaci slepého střeva a na každé podání teploměru a léku vyžadovala přtomnost lékaře, nikoli pouze sestry. Ovšem jen podobné, protože porod, jak jsem už psala, není nemoc.

O Tvé dceři si, co se porodních požadavků týče, nemyslím nic.

"Já u prvního porodu neměla ani oxy ani oblbováky a za epidurál bych dala milion a rodila jsem kleštěma, umřely bychom obě bez doktora." Pak velmi pravdpodobně nešlo o bezproblémový porod a přítomnost lékaře pak není třeba nijak obhajovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.