| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martýsku, my slintáme taky. A když Eli prská, tak jak píšeš, teče to potůčkem. Na to je právě dobrej ten dudák, když dudá, tak neslintá. Taky ho hrozně dlouho nechtěla, nakonec jsem ji to naučila tak trochu násilím. Dudáček jsem držela u pusinky tak dlouho, dokud nezačala dudat, klidně i dvě minuty, takhle několikrát denně, pár dní, no a nakonec se s dudákem skamarádila ~p~ Nemá ho teda celej den, ale když začne být protivná, tak ji ho dám a hned je klid. A i se ji líp usíná ~z~

No a o tom ING, Miruško, ani nemluv. Poslední roky to snižují pořád ~n~ Když jsem s ING začínala já, tak bylo 3,75% a teď jak píšeš, pouhý jedno procento. Tak si říkám, že v tady tý době je asi nejlepší stavebko. Státní podporu sice snížili, ale pořád tam mám 2%.

Jo a jak jsem vám nedávno psala, že mají od nového roku zdražovat pleny o 10%, tak dneska jsem zase slyšela, že se má na ně snižovat daň. Ale nějak jsem přeslechla od kdy a o kolik.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.