| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, myslím, že bys ses měla barvit, stříhat a fénovat sama, budeš rozhodně spokojenější. Případně požádej někoho blízkého.

Mně tedy trvalo roky, než jsem našla kadeřnici, která mi vyhovuje a jsem za ni ráda. A to vysolím za střih, ovšem s mytím a foukáním 350,- za přeliv či barvu kolem 700,--.
Jo, šetřím v parném létě, vysmahnu s ostříhanou mokrou hlavou, mám ji pěšky 7 minut :-D, foukačku mi odečte.

Ale ani děti nestříhá bez mytí vlasů, ani chlapy. Proč? Protože - jednak se jí mokré vlasy lépe stříhají, profouká, znovu stříhá, vyfénuje - a hledá nedostatky, takže znovu upravuje

ona si opravdu dává na tvarování záležet (taky mi vydrží střih 3-4 týdny, rychle mi rostou vlasy), manželovi a dětem až 5 týdnů.

za druhé - předchází zmíněnému - že jí tam někdo vlítne s mastnými vlasy a jen šup šup navlhčit a střih.

Bere také jen na objednávky a má narváno.

A to, považ, podniká ve vlastních prostorách, neměla by zlevnit? ~;)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.