| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky.
Ve 3měsících Lucinka vážila 5480g a měřila 63cm. Nestíhám vám sem ani napsat :( Od pondělí máme naušničky (plastové 400,-). Zvládla to super. Samozřejmě plakala, ale potom v pohodě. Nebolí, nehnisají a moc jí sluší. Martysku, naušničky vám píchali, že tekla krev? Nám nastřelili a ani nemáme ničím mazat. Pokusím se přes svátky přidat nějaké fotky.
Můžu poprosit, daly byste sem znovu odkazy na fotečky? Omylem jsem vymazala historii a přiznám se, že jsem líná a nemám čas je tady v těch několika stránkách hledat :) Moc děkuju ~x~
Jsem ráda, že neslintáme samy. Luca slintá už od 1měsíce. Naštěstí je kamarádka s dudlíkem, ale zároveň s ním soutěží v plivání do dálky, protože mnohem raději má v pusině ruce. :) Daří se jí pohonit mandle a pak si kolikrát ublinkne. No uvidím, kdy to přejde. Ale bude hůř až začnou zoubky.
Příkrmy zatím ještě nemáme. Dr říkala, že začneme od 4.měsíce s kašičkama, aby si Lucinka zvykala na lepek a nebyla na něj alergická, tak uvidíme.
Jinak jsme si prošly 1.nemocí. ~c~ Naštěstí to zmohlo mě a na víkend. Měla jsem horečky, bolely mne klouby a prohnal mě průjem. Malou jsem viděla jenom u kojení, jinak se staral chlap. Na jendu stranu to bylo fajn, protože se přiznal, že mu bylo jasné, že to není sranda se o malou celý den starat, ale takhle náročný to nečekal. :) Byla to rychlovka. V pondělí jsem už byla skoro v pohodě. ~z~
Klobouk dolů, že jste stihly napéct. Já se chystám letos jen na vánočku. ~o~
Stromeček mám živý smrček od kamaráda. Jen si ho asi ani moc neužijeme, protože budeme přejíždět od jedné babičky ke druhé. Ale moc se těším. Budeme mít pod stromečkem dva největší dárky. Naši princeznu a dnes jsme koupili pozemek ~z~
Přeji vám krásné svátky a hlavně v klidu a zdraví prožité
Liba

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.