| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle tedy nepochopim.
Moje matka vzdycky dojela pro svou matku a sveho bratra tramvaji pres pul Prahy a pomohla jim k nam, byly jsme jen dve.
Ja na Vanoce mam doma vsechny deti s rodinami. Slavime spolecne, ja sice ustvana, ale jakou mi to dela radost videt 15 lidi kolem stolu a rozzarene oci vnoucat. Dokud byla maminka, bylka s nami i ona. Tchyne u svych druhych deti, bydlela 800 km daleko. Ted muj ex muz slavi s nami.
Nedovedu si predstavit, ze by sedel sam nebo ze by deti mely spatne svedomi, ze slavi s jednom nebo druhym a ten druhy je sam, a vsechny chteji slavit spolecne. I jejich partneri ke mne jedou radeji nez ke svym (kteri slavi opet se svymi dalsimi detmi a pak od nas se jezdi dalsi dny na navstevy.
Takhle to chteji a tak to vyhovuje vsem.Kdyby nekdo z rodicu partneru mych deti byl sam, byl by vitan u nas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.