| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko, tak můžeš to promyslet, probrat s mužem a zkusit shánět jiné bydlení v osobním vlastnictví. Já bych třeba družstevní vlastnictví nechtěla. Stačilo mi společenství vlastníků bytových jednotek, - nutnost chodit na schůze x-krát do roka, přesvědčovat staré lidi, že nové výtahy jsou skutečně potřeba... Cpali jsme měsíčně nemalé peníze do fondu, ale museli jsme se přizpůsobovat rozhodnutí většiny - starých lidí, protože ti mladší tam málokdy přišli... Osobní vlastnictví je ale podle mého osobní vlastnictví a nemovitosti s ním jsou i lépe prodejné.

Ad prodej bydlení - my jsme by nabízeli přes realitku, ale přišel jen jeden zájemce. Pak jsem se naštvala na realiťáka a sama jsem si udělala letáčky, které jsem vyvěsila u nás v domě a v okolích bytových domech, naházela jsem letáčky do schránek okolo a 2. den přišel zájemce, který byt vzal. Pak volalo ještě asi dalších 10 lidí, kteří měli zájem... Takže letáčkem nic nepokazíš, ale fakt bych to bez manžela nedělala. Mého muže tahle mašinerie stála strašně moc práce a mě taky - sama bych to neutáhla ani psychicky, ani fyzicky. Zkrátka musíte najít shodu s mužem v tom, že se chcete stěhovat, jak začne chtít i on změnu, tak máš více méně vyhárno ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.