| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Někdo ale ten vztah s mámou krásnej nemá nikdy. Ani jako dítě. Je týráno psychicky, fyzicky, mění se mu tatínci prosáklí alkhoholem, doma se válí krabičky neurolu, diazepamu a flašek vína, smrad z cigaret, že jsi tím úplně prosáklá, v lednici většinou ne víc, než jeden okoralý knedlík a zkyslý mlíko. Jsi bita, je ti vyhrožováno, před tvýma očima probíhá povinně znásilňování, zabíjí ti před očima tvého psa, zachraňuješ matku z posledního pudu nějaké lásky, když ji najdeš nějakolikrát polomrtvou s úmyslem se zabít (vždy naplánováno tak, aby ji někdo - z jejich dětí - našel a tedy zpovykal sousedy, záchranku nebo se pokusil ji zachránit sám). No a potom, potom je ti 16, při posledním jejím výstupu, kdy ti roztříská nový telefon, na který sis celý prázdniny vydělávala, zatímco ona nepracovala téměř nikdy a jen se zfetovaná válela doma, ti cvakne v kouli, sbalíš si tašku a odcházíš do světa. A řeknu ti jediné - už NIKDY, NIKDY, NIKDY nechceš tu ženskou vidět. A když měla ještě nějakou chvíli potřebu mě různě deptat přes telefon, vyhrožovat, vydírat, zestárla jsem snad o dvacet let. Teď už o ní pár let nevím a je mi.. fajn.. ikdyž jo, jsou chvíle, kdy bych tu hodnou milou maminku, ke který můžeš zajít na kafe a nechat se potisící obejmout, brala. Nemám ji, no. Nikdy jsem ji neměla.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.