| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K ségře se chová jinak, taky spolu vycházejí líp. Je fakt, že ségra je mladší - kvůli mně se MUSELA vdávat za mého otce.


Cairo tohle je taky zajímavý, takový celoživotní zazlívání dítěti, že jsem kvůli němu neměla dobré manželství.
Kvůli němu - ve skutečnosti kvůli tomu, že jsem bohužel jako v případě mnoha dnešních šedesátníků, lezla do postele s někým, koho jsem sotva znala a pak jsem byla nemile překvapená, že bez antikoncepce je z toho dítě a nutná svatba, aby se přikryla ostuda.

Ovšem nepochopitelný je, že prvorozenému to matka "neodpustí", pak si s tímtéž nevhodným partnerem /o kterém už ví, že je nevhodný/, pořídí druhé, třetí dítě a těm už nezazlívá nic.

Napadá mi jen slovo nehoráznost.
Ale je fakt, že mám takových prvorozených ve svém okolí víc a většinou v nich nějak matky udržovaly tou nechtěností i pocit viny za to, že "matce zkazily život". Ty děti se následně snažily celý život být tak milované, jako sourozenec, nechaly si třeba i kadit na hlavu, ale tu samou lásku nezískaly.

Tohle je prostě hřích, který se neodpouští, protože ta ženská přece ví, že jí nikdo nenutil mít sex s klukem, kterého sotva zná nebo potkala na zábavě. Že to dítě za to nemůže. A ještě bych pochopila, kdyby prozřela a další děti nezplodila.
Ale když prozře ohledně partnera, přesto další děti zplodí se stejným otcem, ale je už miluje, kdežto na prvorozeném si vybije své frustrace, tak znovu říkám - nehoráznost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.