| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já beze srandy chápu, že tohle všechno je velmi zraňující, ale napadá mě otázka, do kdy za to ještě "může" ta matka a od kdy už je to věc té dcery.

Protože "dělá něco, aby mě shodila" je už do značné míry interpretace té dcery. Tím chci říct, že možná ne všechno, co ta matka řekne a udělá, je myšleno tak, aby to tu dceru deptalo. Nejpravděpodobnější je, že ta matka není dokonalá a prostě to jinak neumí, ale pochybuji, že pokud není psychopatka, tak to dělá s myšlenkou "já to svoje dítě musím co nejvíc zadupat do země".

Moc mě nebijte, ale když už je člověk sám dlouho dospělý a má děti, nestálo by za snahu zapracovat na VLASTNÍM postoji k té matce? Asi to bude hodně těžké, to nepopírám, ale pokud je té dceři cca okolo 40, tak té matce bude kolem 60-70, to už se poměr sil myslím docela obrací a těžko chtít po starém člověku, aby se nějak zásadně měnil.

Mluvíme tu o tom, že ty matky se nedokázaly oprostit od vlastních chyb a vztahu k vlastní matce a pak to přenášely na svoje děti - ale dokážeme to tedy my samy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.