| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha - nemyslela jsem zvedák, kterým se zvedá celá osoba. To, co jsme měli, byla taková tyč na kolečkách a na rameni bylo pověšené závěsné madlo - sloužilo to k tomu, abychom ji mohli lépe posadit a postavit na nohy, resp. později přemístit na vozík. Dost to pomohlo. Kromě vozíčku jsme měli všechno koupené a na většinu pomůcek byl příspěvek pojišťovny. Bohužel si už nepamatuji kolik, jen si vzpomínám, že kolem toho bylo velké papírování. Polohovací postel - tu jsme zvažovali, ale to, co by opravdu pomohlo, bylo finančně dost náročné. Vyřešili jsme to kvalitní matrací a tím "madlem". Ono také dost záleží na tom, jak je řešená domácnost, kde se nepohyblivá osoba nachází - např. nám stačila sprchovací židle - mohli jsme ji takhle osprchovat v koupelně vedle vany (dole v podlaze je odtok), něco jiného potřebuje ten, kdo má sprchový kout, vana je s nepohyblivým člověkem téměř neřešitelná - teda pokud nejsi rambo - já mám asi 50 kg a babička měla 90 kg a to je u nepohyblivého člověka dost problém. WC jsme řešili tou WC židlí, ta byla fakt skvělá a nemocnému pomůže zachovat alespoň částečně pocit důstojnosti (moje babi to dost vnímala a řešila).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.