| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitule,
chápu tvoje pocity, v prvním těhotenství jsem měla také špatné výsledky ve 13.týdnu. Prenatal je dle mého názoru a zkušenosti velmi kvalitní a odborné pracoviště, ale zaostávají v osobním přístupu a toleranci. Špatné výsledky nám sdělila sestra po telefonu a objednala na konzultaci až za týden ke genetičce, pro kterou bylo samozřejmostí podstoupení amnio a v případě potvrzení postižení, ukončení těhotenství. O možnosti nepodstoupení amnio nás vůbec neinformovala a ani nebyla ochotná se o ní bavit, když jsme toto téma začali my. Podle mne tam jedou jako na běžícím pásu podle jednoho scénaře - dobré výsledky=děkujeme za návštěvu a špatné výsledky - objednáme, přijďte, udělá se amnio a v případě potvrzení špatných výsledků vás objednáme na ukončení. Nazdar! Což vůbec neodsuzuji a chápu, že to zřejmě většině takto vyhovuje. Já se tedy nedala a napsala přímo panu doktoru Vlašínovi a před ním klobouk dolů, při jeho obrovském vytížení se mi osobně ozval ještě ten den a pak se vyšetření vyvíjela jiným směrem. Podstoupila jsem ještě několik kontrolních utz, měření a konzultací přímo s ním, než došlo k amnio.
Druhé těhotenství jsme se stejnými potížemi už absolvovala na prenatální medicíně ve FN u as. Gerychové a to byl obrovský rozdíl v osobním přístupu a podávání informací. Vždy mi vysvětlila situaci, seznámila se všemi možnostmi a naše rozhodnutí respektovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.