| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Girili, oni tam jsou zvyklí na "alterny", no dá se s,nimi před porodem domluvit, lepší než porodní plán. Pokud je vše ok a ty si to domluvíš, neodnesou ani na ošetření, Leff tam myslím rodila v šeru a došlo k smoprisati. Jinak bez medukace. Akorát na placentu ji pak prekecali na jednu unhekci oxy, Le mohla odmítnout.

Jinak podle mě tam je personál dobrej všechen, neměla jsem tam s někým problém (rok a půl zpět).

No pokud se něco stane, vrtulník je za 10 minut v Praze.


Co se,mi líbilo, že syn zhubnul pres 10 % a stejně mu necpali UM ani glukózu, jen mu delali cukr z paty, aby viděli, jak to dává a řekli, že kdyby šel do hypoglykemického šoku, hned běžet, ale byl,v pohodě.

A pětikilový dítě se na Bulovce přikláněli vyndat sekcí, v Mělníku mě primářka vyšetřila pečlivě porodní cesty, řekla, ze to zkusíme přirozeně a kdyby to nešlo, nebudeme to hrotit (jako rodit 2 dny) a udělá se sekce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.