| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinka my mame ted ceskou chuvu v kombinaci se soukromou skolku a prijde mi to uplne super. Chuva je u nas uz pred dva roky a maly ji miluje a nic to nemeni na vztahu ke mne ani k babicce. Je to jen dalsi clen rodiny.

Zase ale nechapu agentury, ktere nabizeji hlidani, ale nejsou schopny garantovat rodine tu samou osobou. To musi byt pro dite strasne, kdyz pokazde prijde nekdo jiny. Ja jsem se nejvice bala toho, aby po pul roce neskoncila a nehledali jsme dalsi. Pokud hlida tech 15hod tydne a vice a je s rodinou nekolik let, tak je to spis jako teta neco jako moje sestra pomahajici s hlidanim. A chtela jsem pani,ktera ma uz svoje vlasatni velke deti. Studentku bych nevzala.

Takze pokud clovek si da zalezet na vyberu chuvy, muze byt chuva naopak prinosem do rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.