| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj mladší syn měl v září při 5leté prohlídce 109 cm a 18,5 kg. Všichni v rodině mi říkají, jaký je prcek. Já bych asi obešla obvodní lékařku a poptala se na to přímo někde, kde se tím zabývají. Mě taky obvodní ještě na 5leté prohlídce říkala, že malej slyší i přes to, že u ní neudělal sluchovou zkoušku. No a ejhle ... neslyší. ~d~ Já obvodní takhle obcházím celkem běžně. ~d~ Vždycky nějak okecám.

Starší měl v 5 letech 107 cm a 16,4 kg. Dál roste asi normálně, protože co koukám, tak 7letou mu už nikdo nedělal a to mu bude teď 20. 8 let. ~8~ Díky, díky za tohle téma. ~x~ V pondělí jí to běžím hezky připomenout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.