| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řeším to s partnerem. Sama jsem byla kuřačka od SŠ asi tak po 23. - 25. rok (nevím přesně), pak jsem přestala stylem, že mi stačila jedna krabička na rok, kouřila jsem jen velmi výjimečně, doma nikdy. A fakt třeba půl roku nic a pak někde tři cigarety s někým v kavárně.

Teď, co se scházím s partnerem, jsem kouřit zase začala, nejdřív to bylo takové, že jsem si cigarety dávala jen v jeho přítomnosti, takže jsem ani nekupovala svoje, nepotřebovala jsem. Pak jsem si párkrát krabičku koupila a dala si cigaretu třeba cestou domů z práce - ale třeba jednou za týden nebo tak. A skončilo to tak, že dneska hulím doma v kuchyni, pak cestou na návštěvu ke kamarádce, pak cestou od ní a pak zase doma v kuchyni.

Tak čekám, kdy přijde doba, kdy zase začnu hulit jako fabrika~a~

Přítel časem přestat chce, je to závislák, ale třeba si nikdy nezapálil u mě doma (ani venku, pokud to nenavrhnu já) a prostě vydrží bez cigarety víc než já, když jsme spolu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.