| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím říct, že se v problematice nijak nevyznám. Tohle totiž vůbec neřeším. Popravdě, já ani nevím, která jídla syn má a nemá rád, nevšímám si toho, jídlo pro nás není středobod domácího života. Jsem si jista tím, že vařím dobře, chutně a kvalitně, ale kdo to doma jí či nejí, to moc nesleduju. Jako jasně, všimla jsem si pár záchvatů obřího nadšení z nějakého jídla (naposled domácí bramborové gnocchi s máslem a parmazánem - když slyším hlasité ovace "Dobrýý, to je dobrý!!" a vidím vylizování talíře, tak to nepřehlídnu:-)). ALe jinak to opravdu nesleduju, dávám synovi na talíř vždy jen trochu a pak je na stole další v míse nebo na talíři a on si přidává sám, ev. u tekutých věcí si někomu z nás řekne. Popřípadě si přidává z mého talíře, když mi o to řekne. Ale my jídlo vážně tímhle způsobem prostě neprožíváme. Určitě občas něco nedojí, ale nijak extra to neregistruju. Možná se to i opakuje u konkrténího jídla, ale ani to nesleduju. Jestli jo, tak to prostě asi nejí a jí jindy něco jiného. Jídlo je odměna za práci/pořádnou procházku, prostě za námahu. Není to žádná společenská hra, donucovací prostředek, úplatek..ani nic podobného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.