| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

První běhal ráno nahatý a nočník byl po ruce (nač je věděl, zkoušeli jsme nočníkovat od 18 měsíců, naprosto bezúspěšně). Ve 23 měsících si takhle běhal, sedl na nočník, vyčural se a zas odběhl. Ten den jsem mu sebrala plínu. Včetně procházek, cest MHD(auto jsme neměli). Bylo na něm vidět že ví, byl trochu nesvůj při prvním čurání venku, ale za týden byl bez nehod.

Prostřední nehlásila nijak že je připravená, ve dvou letech jsem jí zkusila sebrat plínu a během 15 minut se 3x počurala. Plínu jsem vrátila a zkusila za dva měsíce ašlo to krásně.

Nejmladší se se mnou ve 22 měsísích začala prát že plínu nechce. Tak už ji nedostala. První denměla zábrany to pustit do nočníku, pak to šlo hezky a jakožto líná matka jsem zrušila i nočník a chodí rovnou na wc. Nehodu má občas, tak 1x za dva měsíce (teď je jí 2 a tři čtvrtě).

Jestli má častí nehody, asi bych zkusila počkat měsíc a nehrotit to, pak zkusit znovu. Fakt nemá cenu to uspěchat, ale ani nechat být úplně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.