| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminy,
Libubu: my jsme začínaly ve 4.měsíci se zeleninkou, tedy mrkev+brambor, pak jsem jí k svačince zkoušela i nastrouhaný jablko (takový to speciální struhátko), pak banán a nakonec jablko s piškotem, to jí jelo nejvíc. Ta mrkev s bramborem jí jede nejvíc z bio skleničky, co jsem koupila v globusu a bylo tam i s hovězím masem a to jí taky jelo super, už pěkně papká, bude jako my, masová ~y~
Kaši nám dr.nedoporučila, aby nebyla moc tlustá ~q~ Zatím je v normě, je sice těžká ale je to vidět jen na nožičkách a ručičkách ~t~

Zuby jsou zatím v pohodě, nepociťuji je při kojení vůbec, jen jednou dělala kravinky a nesála, tak mi trošku kousla ale jak jsem vyjekla, hned se pustila a koukala!!! Tak jsem jí vynadala, tak snad už bude hodnější ~q~
Jinak to snáší bez teplot, nějak jí to nenatejká, nic, jen je odpoledne a večer je děsně nevrlá a ukňouraná, tak jí to mažu Citrovitalem, ani nevím, jestli jí to nějak pomáhá, vychladila jsem jí i kousátko ale to kouše chvíli a pak bulí, asi je to nepříjemný ~:(
A jak píšeš, že nemáš balkon, my také ne, zkusila jsi jí někdy uhoupat v kočáru a dát třeba do ložnice k otevřenému oknu? (samozřejmě zabalenou) ~t~
Já jí tam občas dám, když přijdeme z venku, já už zmrzlá a ona ještě spí ~h~ ještě tam pak chvilku vydrží a není jí horko ~6~

Ramatad: Držím moc moc palečky na náušničky!!!!
Taky máš pěkného spáče, ta naše přes den občas nějakou půlhodinku a to je vše, jen v kočáru, když tedy jedu a nestojím, tak vydrží i 2 hodiny ~t~

Hezký den holky a Lucinka má pořád krásný, velký kukadla, dík za fotky!!!!! ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.