| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K psycholožce už asi nepůjde, já jsem na tom trvala, tak šel - aby měl klid a vyhověl mi. Nic jsme se nedozvěděli, nic novýho nám k tomu neřekla - já vím, jaký má problémy a snad vím, jak s tím pracovat, jen jsem nevěděla proč a teď už vím, proč asi - asi proto, že další testy syn odmítá. Jak těžká forma to je, to se teď neví, spoustu věcí si nacvičil a navíc - základka jako taková je pro něj nepodstatná, tu zvládá levou zadní, jen ho štve, že tam musí chodit, když prý 2x týdně by mu to stačilo. Psycholožka mě jen varovala, že všechno může být jinak, až se dostane do stresu a nějakého konfliktu na té střední - třeba mu tam něco nepůjde a tak - že se syn přestane kontrolovat a pak může vzniknout problém. Tak prý proto by měl právě mít ten papír. Ale zas když nechce~d~
Já jen doufám, že když by se něco dělo, dozvím se to dřív než na tý základce, na té střední mám 2 kamarády, co tam vyučují, tak se s nimi nějak domluvím, že kdyby náhodou, ať mi zavolají hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.