| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tvé děti neznám, každopádně má sestra si vždy stěžovala, jak její syn neposlechne, že je hrozný a bez rány to nejde. Když byl u mne, tak jsem neměla nikdy nutkání ho seřezat. Je ale pravda, že se věkově zařadil mezi mé vlastní děti, tudíž viděl přímo, jaká jsou u nás pravidla, byla jsem pro něj v podstatě cizí, tudíž se jistě více kontroloval, ale když jsem viděla její výchovu a přístup, tak se nedivím.
V roce dítěte - nesmíš dávat prstíčky sem do elektriky, udělá bác a umřeš mi - přitom se na něj usmívala. On se taky usmál a šup, už tam ty ruce zase rval. Ona mu dala na zadek a říkla - vidíš, bez toho to nejde.
On se neustále hrabal v DVD, u sestry, u našich - prej, to si užiješ. Jednou přišel k DVD, jasně jsem řekla - ne, to nesmíš, hlídala jsem si ho - jednou, dvakrát, třikrát - možná až desetkrát, ale pak jsem ho mohla nechat v obýváku i bez dozoru a DVD si ani nevšiml. Jenže když se všichni rozplývají nad tím, jaký je to všetečka - jak má pak rozlišit, že tohle skutečně ne.
U mne je NE vždy NE a ne tohle - když na to přijde, tak ne neplatí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.