| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

au, au, au, sice podnikám, mám jen příjmy, jak sama říkám a celkem nic moc výdaje, takže bych mohla být ráda, že něco jako paušály vůbec existuje, protože kdyby se daně počítaly čistě teoreticky JEN podle skutečného stavu, žádné paušály by nebyly, protože kde nejsou výdaje, tam prostě nejsou a platilo by se podle toho

to je vidět ta pokřivená česká mentalita, už nikoho nenapadne, když podniká a vlastně nemá provozní výdaje /v porovnání s někým, kdo třeba dělá výrobní činnost a opravdu ty náklady má/, že má velkou výhodu

ne, tady se to bere jako nárok

aby bylo jasné, mě vůbec neirituje brečení nad nepodporou porodnosti, rodin s malými dětmi, mě irituje styl MĚ teď nepůjde odečíst bonus, MĚ něco sebrali

mimochodem, když před časem sebrali matkám autistů aj. postižených dětí příspěvek na péči s tím, ať se jdou pást, tak žádná vlna solidarity nebyla

holt když každý kopeme jen za svůj písek, ne cíleně za písek nás všech, tak budeme bitý, to že si OSVĆ který nemá náklady, nemůže ještě navíc uznat i bonus na děti, to mě dere nejmíň, není přece problém vykazovat ty náklady PODLE SKUTEČNOSTI /jenže to se nevyplatí, že jo?/
na druhý straně by mohli řvát zase zaměstnanci, co si od platu žádné výdaje odečíst nemůžou, žádný paušál, kdyby neměli nárok na bonus, byli by na tom ještě hůř

jasně, ať stát dělá prorodinnou politiku, ale jen výhodnou PRO MĚ /s tím se jděte vycpat, buďto jděte do ulic za systémové změny pro všechny, nebo neskučte/

kdybych měla skutečně litovat, tak třeba samoživitelky nebo matky postižených dětí, protože tam je to skutečně masakr a mít děti skoro za trest v tomhle státě

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.