| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,

byť je tahle diskuse 7 let stará, stále vyjíždí na vyhledávači jako nejnovější, resp. snad jako jediná.

Pan Schutz si v posledních měsících sáhl s klinikou hluboko do kapsy podle všech inzertních PR článků, které se na člověka z googlu sypou.
Je dobře, že máme v ČR šikovné a zároveň podnikavé lékaře. Ale pokud chtějí modernizovat své služby a přecházet do té polohy "klient, nikoli pacient", tak to musí dělat pořádně.

Už z webu Žilní kliniky jsem měla takový ten typický pocit malého dítěte, kterému v ordinaci jen hlásí pokyny. Například v záložce Objednání stojí "Veškeré informace jsou k získání na našich webových stránkách a proto tyto informace při objednání sestřičky běžně nepodávají."
1) Jaké informace?
2) Tenhle tón mě přesně stresuje: my jsme ordinace/klinika/nemocnice a nemáme na vás čas. Ve státním zařízení je to ještě vysvětlitelné, ale v soukromém?

Následovala emailová konverzace:
Dobrý den,

omlouvám se, že nevolám, ale jsem na studiích v zahraničí. Vracím se v březnu a chtěla bych se už teď objednat na řešení křečových žil, abych neprošvihla sezonu.

Již jsem byla na vyšetření a zákrok mi byl doporučen, takže bych si ráda zajistila termín jak prohlídky, tak operace pokud možno, prosím.

Pokud používáte skype, mohli bychom se kontaktovat tímto způsobem. Pokud ne, mohu vás žádat o emailovou komunikaci, prosím?
Mohu přiložit fotografie pro zjednodušení.

Děkuji. S pozdravem,
Zuzana Cabejšková

Odpověď kliniky:
Dobrý den,

Při první konzultaci účtujeme 1000Kč.

Nyní objednáváme až na duben.

Po emailu si termín nedohodneme , proto prosím o zavolání.



S pozdravem ordinace MUDr.Oty Schütze

Vyřizuje:Jelínková


Kdy se jenom dočkáme milého přístupu k zákazníkům? Copak je tak těžké oslovit lidi jménem, poděkovat za zájem a omluvit se při odmítnutí?

UPDATE:
Po sepsání svých výhrad do další odpovědi jsem obdržela email od samotného Mudr. Schutze s tím, že děkuje za dobře míněnou zprávu a že se mnou rád pohovoří osobně. Že by tu byl prostor na zlepšení?
Proto nikdy věci nenechávám být a snažím se věcně a civilizovaně připomínkovat. Taky se nevzdávejte, brumláním doma si tu zem nezvelebíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.