| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, přikládám, snad mě nikdo neobviní, že má nedostatečnej šat:-)
Ona není tlustá, ale je takový to masíčko po manželově straně a když přijede od našich,tak se ještě pěkně obalí a je to fakt znát. Já z ní nechci mít éterickou vílu, ale dvě kila za týden při 112 cm je fakt hodně, i když se to nezdá.Vozím na balet dvě její kamarádky ze školky a ty jsou naopak vychrtlinky, když je převlíkám, tak se bavím, to je rozdíl~:-D. To ale není, co by mi vadilo, mně se náhodou kulatá prdelka líbí, jen zkrátka patří k těm typům, co s ebudou muste vždycky hlídat. á sam jsem to u sebe třeba vůbec neznala, prostřední syn je po mně, ten má taky úplně jinej metabolismus nebo co to způsobuje..



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.