| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vendy, na holky se fakt nezlob. Ono je fakt, že my nikdo nevíme, že co s váma tam dělají.
Ono je to fakt moc těžké, přijde ti, že je hodně pozdě, ale to může být "v normě" nedonošeňátka vašeho typu, nebo taky samo může být nějaký problém.
Já osobně bych to zatím tak černě neviděla, to zpoždění tam prostě bude.
Ale jistě že by bylo lepší, kdyby jsi měla absolvované klasické kolečko...

Myslím, že by se to dalo zařídit... Třeba dopředu všechny doktory objednat na jeden týden, nebo hned po sobě...
U krajských nemocnic jsou neonatologie, které pod sebou mají svoje doktory všech typů - my rození v Brně, takže vím, že i v Brně na Obilňáku toto středisko je. Jde se objednat na jeden den s tím, že dítě posoudí "všichni", můžou zrovna udělat i ultrazvuk mozku, je tam i dětský psycholog (nedonošeňátka k němu můžou chodit už od asi půl roku korig.), samo neurologie, rehabka, oční ti na ni koukne a tak... Určitě by se to dalo domluvit, že si na vás udělají čas a všechno prověří, abyste nemuseli obíhat instituce... I když jasné, že nebudou mít "přehled o vývoji", když ji nesledují od narození, ale i tak by tě nasměrovali.

Můžeš zkusit po mailu i http://www.ranapece.cz/index.php/cs/o-nas.html oni si myslím, že ti můžou dát kontakty na někoho, kdo by třeba další "cvičení" - takové to celkové neškodící - mohl tě naučit i po skype...

NEvím, kde v ČR jsi "zdejší", ale kdybys přece jen chtěla zkusit to Brno, mám i mail (který není na webkách), kde bys příp. mohla situaci popsat a zkusit se s nima na tom komplexním vyšetření domluvit (jestli teda je ještě aktuální, ale počítám, že ano).
Jinak kdybys byla "zdejší" tu někde jižní Morava, nebo i kdybys nebyla zdejší, ale chtěla, tak se rozhodně určitě v klidu na mě obrať. Mám 2 volné pokoje pro hosty, auto s dostatečným počtem autosedaček i sedadel a klíďo i čas hlídat :-) - a taky už vyrostlejší nedonošeňátko. Klidně si můžete udělat dovolenou tu u mě. Kdybys potřebovala, klíďo napiš na mail.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.