| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znám není to lehké. Nám občas pomohlo dát si od Vojty nečekaně pauzu. Třeba když onemocněl nebo se mi jen nezdál, tak jsem dala týdenní pauzu a najednou se posunul. Tím nemyslím přestat cvičit, ale dát si někdy oraz není špatné.
Malej to hrozně prožíval. Úplně Vojtovku nesnášel a když se vyjímečně stalo, že u toho neřval jako tur, tak zase necvičil.
Živě si pamatuji, tak na mě chodila babička, že ho týrám. ~8~

Hele ty jejich prognózy, alespoň tady v ČR u některých případů, jsou spíš k vzteku. ~l~

Brala bych to zatím tak, jak to je. Podle toho, co jsem četla děláte dost. V tomhle věku se stejně žádnej další zázrak dělat nedá. Postupně to bude lepší. Netlačit na ní, dát jí čas. Je ještě malá. Mě malej minulý rok začal částečně chodit (bylo mu 7 let) a to jsem byla smířená s vozíkem. Teď to naopak vypadá, že ho jednou odstavíme úplně. Myslím, že k tomu prostě jen sám dozrál, ale kdyby nechodil, bylo by mi to jedno. Je to moje sluníčko, ať je to jak je to. ~;)

Jestli máš takové rehabky je to výhra. My měli dobrou až od 4 let ve stacionáři. Do té doby jsme pořád měnili a v tom nejdůležitějším jsme měli naprosto příšernou. Ta se k němu chovala jak k nějakému fláku masa. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.