| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak půjčování hraček se naučí až později, to bych neřešila, vztekání u toho a i v jiných situacích je v tomhle věku normální.
A taky je podle mě normální, pokud nějakou svoji milovanou hračku půjčit nechce a nechám to čistě na jeho rozhodnutí, jestli tuhle půjčit chce nebo ne. K tomu jsem došla bohužel až později, ale chybama se člověk učí ~;) Dospělí taky nepůjčí všechno, každému a okamžitě co mají zrovna v ruce.

Ale já to dělám tak že nedovolím svým dětem, aby druhým rvaly hračky z ruky a s cizíma dětma to řeším taky. Chci aby se naučily poprosit a taky viděly, že rvát něco z ruky se nedělá. Prostě řeknu, musíš počkat, až si pepíček dohraje, pak ti to půjčí. Čímž odpadnou hysterák u toho, pokud někdo tvýmu dítku vyrve něco z ruky. Předpokladem je, že takhle malé dítě hlídáš, nebo pozoruješ někde z povzdálí.
A u ostatních hraček v MC by mělo platit, že kdo dřív přijde....

A jinak syn nebyl dítě, se kterým by se do MC dalo nějak často jezdit, mrzelo mě to, já tam chtěla jezdit i kvůli sobě a najít si kamarádky, ale nedalo se nic dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.