| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mam dve dcery. Te mladsi je 3 a pul a ja si s ni uz nevim rady. Je desne tvrdohlava, miva casto zaseky. Casto se zasekne, ze neco chce a nejde s ni hnout. Napriklad dnes rano, jen co otevrela oci, uz rika: "Mami ja chci vilu Wings" (panenka). Ja na to: "nevim ted kde ji mas, najdeme ji az se vratime ze skolky. Musime ted vstavat" Ona: "Ne mami ted". Uz pridava na intenzite a opakuje stale dokola to same. Nevstava. Volam vstavej, ona chce vilu. Neustale rika Prosim, Prosim. Nevysvetlim, ze ne vzdy to jde, jak chce ona. To uz breci, presto stale opakuje to same. Nevstava. Uz zacinam chytat nerv, zvysuju hlas, vyhrozuji nejakym trestem. Ona neslysi a stale opakuje. A tak to rva, az mi rupnou nervy, vytahnu ji nasilim z postele a ve finale ji serezu. Nic nepomaha. Po dobrem, po zlem, nic. Pak se na chvily zklidni a za nejakou dobu je to zase neco jineho. Dnes pro zmenu chtela zaplest copanek, coz jsem odmitla, nebyl uz na to cas a po te ranni scene, jsem ji proste nechtela vyhovet. A opet ta sama scena jako s vilou. Takovych zaseku ma behem dne vic a vetsinou to konci tak, ze mi rupnou nervy a serezu ji. Vim, ze je to spatne, vzdy si rikam, ze az to priste udela, musim zachovat klid, ale bozuzel tohle moje dite, mne dokaze bezpecne rozpalit do bela. Nevim vubec jak na ni. Poradite prosim? Pomalu se desim kazdeho dne, co zase bude a jak zase selzu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.