| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak na terapii se rozhodně necítím neboj ~b~. Vysvětlím z čeho ve mě věci pochází, kde mají původ a co mi schází a hned jsem na terapii?? Myslím, že by ti neuškodilo trochu víc pochopení... A za sebou mám dost nepříjemných věcí, které jsem ustála ve zdraví a dobře (lhaní bývalýho manžela, rozvod, soud o majetek, doteď řeším neustálé psychické nátlaky z jeho strany vůči dětem včetně očerňování mě jako matky ze strany jeho přítelkyně, která mě z jakéhosi důvodů nesnáší a on ji v tom všem podporuje až tedy naše děti nechtějí k němu jezdit, stěhování, budování novýho domova...) Zkrátka nejsem jen povaha, abych "blbcovi" narovinu řekla, že tady otravuje ať sem nejezdí. To je vše. Jinak k těm dvěma-holky nemají, je jim mezi 25-30, jsou to hospodský povaleči a manžel s nimi pravidelně chodil když byl sám. Makají na směny a k němu domů lezli i ve dvě ráno ožralí přes terasu a budili ho. Co je muž se mnou, nikam s nima nešel, jednou jsme šli oba a nic nám to moc neříkalo, manžel je raději se mnou a dětmi doma. Moc času na sebe nemáme, tak je rád za každou chvilku a hospoda mu prý nechybí. Radši si dá pivko doma. Dost jim to vadí dodnes, tak sem furt lezou. A protože mě nejspíš pobrali jako manželovu neoddělitelnou část, tak si zvykli sem lízt. Další věc, nevidím nic špatnýho na tom, když se s dětmi schováme, špatnej vliv to na ně určitě nemá, berou to jako srandu a nejsou z toho psychicky chudáci. Ono když ten "kamarád" vyleze z auta a dojde si k oknu, kterým pak civí do baráku, kdo kde jsme, tak to není zrovna příjemný... A jak říkám zalezu si před některejma lidma za skříň klidně i v 70! Jsou to zkrátka nezmaři a občas i hulváti, dveřma je vyhodíme a přilezou oknem nebo komínem. Na druhou stranu asi jsem taktní i kvůli tomu, že přeci jen občas s nima manžel pár slov prohodí venku na zahradě, když přijedou a jsem ráda, že promluví taky s někým jiným než jen se mnou. Tak třeba i kvůli tomu s nima jednám stále jak v rukavičkách. Manžel jim taky ještě zostra neřekl že mu vadí jak sem furt lezou, jen doma na ně furt pyskuje, že už jsou zase tady.. Tak buď mu to tak nevadí a hraje to jen přede mnou nebo to taky nedokáže říct, že jsou vlezlí. Taktně už jim bylo naznačováno "xkrát". Ale to se diskuze stočila někam úplně jinam ~2~. Původně jsem manželovu toleranci viděla jen jako nezájem a zároveň jsem jen typ ženský, co občas potřebuje nějakej ten "jinej" projev lásky. To na terapii rozhodně není ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.