| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak to já bych zmrzla :) Já potřebuju tak 25, minimálně. Já jsem teplomil. Ale pocit tepla je fakt relativní. Takže neposuzuju nikoho kdo to má jinak, ani si nemyslím že to může rozhodnout nějak doktor kolik by mělo být. To se stanoovuje jako nějaké doporučení, nebo odhad, ale pro někoho málo, pro někoho moc.
Z mého pohledu by to pro dítě bylo velmi málo, ale zas ho máš dost oblečený, takže mu není zima nebo naopak teplo, tak je to v pořádku. Zas tak malé není aby neuměla říct. Řídila bych podle nohou, rukou, nebo za krkem.

Ale upřímně, já bych si u tebe jako hlídač přitopila, mně by mrzly ruce, ale zas bych vysvlékla dítě. Mně zas doma chodí děti v tričku a teplákách. Já bych se nějak víc nabalená prostě doma necítila dobře.

A btw zas nesnáším ty řeči, že přílišné teplo zchoulostivuje, já jsem ráda v teplo, ale prakticky nemarodím. Ale zas snesu vysoké teploty v jižních krajích bez problémů. Můj ex, který měl zřejmě mezi předky nějaké eskymáky, měl "provozní" teploty tak kolem 18 C, ale zase letní vedra byla pro něj k nesnesení. Prostě tohle se může u lidí dost lišit.

A ohledně ex, pokud dcera není nějak v kuse nemocná, tak spíš záminka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.