| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje nejstarší měla něco podobného, na radu psycholožky jsem doma na koberec dala širší stuhu a po té dcerka chodila, za cca týden jsem stuhu položila na lavičku a zase jsme chodily po stužce, a tak jsme trenovaly a trenovaly. Minulý týden jsme díky ní přešly přes mostek, přešla po stuze. Vylezly jsme i na Špilberku na věž, koukala se na kousek stuhy, který si držela v ruce a pomaličku jsme vyšly nahoru a ještě pomaleji dolů, ale před rokem by to bylo nemyslitelné aby vůbec vyšla na víc jak 3 schody. Začínáme trénovat eskalátory, bude to chtít čas. Nedávno jsem si všimla ve výtahu pána, který držel v ruce "talisman" co měl u klíčů, bavili jsme se chvilku a on říkal, že by jinak nemohl jezdit výtahem, má silnou klaustrofobii. Asi je spousta lidí, kterým výšky nedělají dobře. Zkus najít něco co Tě bude uklidňovat a soustředit se na to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.