| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ještě mi to nedá :)
Nedávej tomu psovi tolik "lidských" emocí. Pes neutíká před tebou schválně. On jenom nechce abys odjela. A ví, že když bude dělat bordel, tak pojedeš později, budeš se s ním honit - zkrátka velká zábava. Změň to, tu rutinu. Třeba právě stopovačkou. Nemá cenu na něj volat ke mně, když víš, že nepřijde. Akorát si zkazíš budoucí práci na přivolání.

A s tím skákáním, pokaždé když začne skákat, striktně sundat dolů (ne agresivně/zlostně, ale důrazně). Začít trénovat odložení (místo) a AŽ to bude umět, v takových případech používat.
Pokud jančí při odchodu na procházku, tak bych se zase zase zula, svlékla a šla si uvařit čaj. Na procházku by se šlo, až by se choval aspoň trochu způsobně. Několikrát za večer bych se zvedla, jako že odcházím (obout, vzít kabelku) a zase nic. Aby se oblékání stalo naprosto normální. (mě takhle jančil pes, když jsem vzala vodítko do ruky, tak jsem pak chodila s vodítkem vařit, na záchod, sprchovat se, naučil se, že vodítko v ruce neznamená pro něj nic:)
A základní pravidlo: neloučit a nevítat. Ať nepřiléváte další emoce, když pes má co dělat se sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.