| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já měla prvního syna v 21 letech, druhého ve 28 letech a bylo to už mnohem horší. Už mě nebavilo si s ním hrát, už jsem byla "jen" matka vychovatelka. Na vzájemném vztahu je to znát.
Známá měla vymodlené dítě ve 42 letech (první nebylo zdravé, po mnoha operacích v 7 letech zemřelo). Říkala mi, že by to už znovu nedala - nejvíc ji obtěžoval pláč miminka (těžko ho psychicky snášela) a noční vstávání. Když bylo dítěti 18 let, tatínek mu už zemřel, maminka se ještě drží.
Moji rodiče se mě dočkali konečně ve 36 letech a byli spokojení. Mamka si to se mnou "na stará kolena" užívala. (kdybych prý v pubertě nebyla takový fracek, mohlo to být ještě lepší :-) )

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.