| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nesla by ta loznice vymenit s tim destkym pokojem? Treba by bylo pro deti vic mista~d~
JInak...ja mam druhe dite skoro ve 43. Fyzicky se citim fit, ale mela jsem nadstandartni podminky. Malou jsme chteli, milujici pomahajici manzel, pani na zehleni /zbytek jsem zvladla/, auto, dostatek finanaci a casu na vsechno, do zamestnani na polovicni uvazek jsem sla az kdyz sla mala do 1. tridy /ale jen proto, ze jsem chtela/. Mam hlidajici celou rodinu /3x tydne vyzvedavaji a hlidaji malou kdyz jsem v praci/. Proste si to cele od zacatku uzivam.
Nevim, sla bych do toho i za jinych podminek, ale ne za takovych, ze bych byla hubou na zdi ve vsem. Musis zvazit sama. Jestli mas pomahajiciho manzela, nejake finanace na to to zvladnout /treba kdyz se stane, ze zustanes s ditetem doma, tak ze tvuj plat nebude chybet v rozpoctu/ a chut vsech trech /myslim tim i dceru/ mit dalsi dite, proc ne~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.